Як зареєструватись на сайті ДистОсвіта і почати навчання

Дистанційна система навчання розміщена за адресою https://dystosvita.gnomio.com/ Цю адресу треба ввести у поле Адреса браузера (програми, якою переглядаєте Інтернет-сайти, наприклад Mozilla Firefox, Chrome чи Internet Explorer).

Розглянемо початок роботи із системою дистанційного навчання, а саме реєстрацію у системі, створення профілю користувача та запис на навчальний курс.

Зверніть увагу, що реєстрація у системі та запис на усі курси є безкоштовними і доступними для усіх, як учнів, так і вчителів.

Для роботи з дистанційною системою навчання, у неї потрібно увійти під певним іменем. Ці логін та пароль можна отримати при реєстрації.

Для входу в систему скористайтеся кнопкою Вхід у верхньому правому куті екрану, або формою входу:


При реєстрації необхідно задати бажаний логін (ім'я користувача), пароль, електронну скриньку, а також вказати свої особисті дані: прізвище, ім’я, країна та місто проживання.


Пізніше можна буде повідомити більше особистих даних для полегшення спілкування з іншими користувачами системи.

Ввівши логін та пароль у формі входу, система розпізнає відвідувача як користувача сайту. Тепер нагорі екрану вказане ім’я користувача, і вся інформація сайту буде відображатись відповідно до особистих налаштувань.


 Клацнувши меню Про користувача, можна змінити особисту інформацію. Зокрема, можна вказати ім'я, прізвище, адресу електронної пошти, місто проживання, написати кілька слів про себе.

Кожен користувач може вибрати собі аватар - зображення, або фотографію, які відображатимуться у його профілі. Це зображення вибирається серед усіх зображень на власному комп'ютері. Крім того можна навести номер ICQ, телефон, іншу бажану контактну інформацію.

Нижче знаходиться розділ Повідомлень, за допомогою якого можна обмінюватись особистими повідомленнями  з іншими користувачами сайту.

 

У центральній частині головної сторінки системи можна побачити деякі загальні документи та вказівки, а також в окремих блоках: корисні посилання, календар, який містить нагадування про найближчі події (наближення контрольних, тестувань, чатів тощо), стрічку Твітера, додаткові інформаційні блоки. Для подальшої роботи слід обрати курс, із яким хочемо працювати – з-поміж тих, які доступні в центральній частині екрану.


Клацнувши на назві предмету вперше, отримуємо можливість записатись на вивчення цього курсу. Зазвичай для цього потрібно лише підтвердити бажання вивчати предмет, клацнувши кнопку «Зарахувати мене на курс» у розділі Самореєстрація


Клацнувши на назві предмету, на який уже зараховані, потрапляємо на його головну сторінку. Саме тут розташована вся інформація стосовно певного предмету: всі завдання, тести, обговорення, матеріали і таке інше.


У центральній частині — все, що стосується вивчення цього предмету. Це найважливіша частина сторінки - тут потрібно обирати розділ та конкретну тему, в якій можуть бути різноманітні ресурси: уроки, презентації, відео-ролики, завдання, вправи, тести тощо.

У лівій частині бачимо блок Навігації, що дозволяє перейти до певної частини даного курсу, або до іншого курсу нашого сайту.

Блок Керування стосується власної успішності (журнал оцінок) та особистого профілю учня. 

Остання зміна: четвер 10 березень 2016 6:08