Головна мета навчального предмету «Інформатика» - ознайомлення учнів з інформаційно-комунікаційними технологіями та формування у дітей ключових компетентностей для реалізації їх творчого потенціалу і соціалізації в суспільстві. 

Зміст навчального предмету «Інформатика» в початковій школі являє собою узагальнений і скорочений виклад основ  інформаційно-комунікаційних технологій, адаптований до можливостей і особливостей дітей молодшого шкільного віку. 

Інформатична освітня галузь в 2 класі входить у предмет Я досліджую світ (інтегрований предмет мовно-літературної, математичної, природничої, технологічної, інформатичної, соціальної і здоровʹязбережної, громадянської та історичної освітніх галузей). Це означає тематичне узгодження уроків інформатики з місячними темами курсу.

У третьому класі Нової української школи інформатика є окремим предметом освітньої програми.

Даний дистанційний курс призначено передусім для учителів, які викладають "Інформатику" в 4 класах  відповідно до програми. Учням бажано користуватись цим курсом під керівництвом батьків чи вчителя, оскільки організація матеріалів та завдань може викликати труднощі у недосвідченого користувача комп'ютера. 

Теми дистанційного курсу інформатики 4 класу:

  • Графіка
  • Текст
  • Співпраця в Інтернеті
  • Алгоритми з розгалуженням і повторенням
  • Інформація

Замовити дистанційний курс можна, заповнивши форму.